Sme tradičný slovenský výrobca nábytku na mieru

Už 23 rokov predstavuje značka Hilkovič myšlienku, že veci sa majú prispôsobovať ľuďom a nie naopak. Za ten čas, čo uplynul od našich začiatkov, sa mnoho vecí zmenilo. Z malej dielne sa stal najväčší výrobca vstavaných skríň na Slovensku.

Filozofia spoločnosti Hilkovič

Vystriedalo sa mnoho trendov, módnych materiálov a dizajnových prvkov. Jedno sa však nikdy nezmenilo – naša snaha o spokojnosť zákazníkov a túžba vždy prichádzať s novými a ešte lepšími konštrukčnými i dizajnovými riešeniami.

Verím, že to, čo nám prinieslo dobrú povesť a dôveru zákazníkov, je práve pozornosť, ktorú prikladáme aj najmenším detailom našich riešení. Ako napríklad to, že Vám po montáži vždy zavoláme, aby sme sa presvedčili, či naša skriňa 100 %-ne funguje a zodpovedá vašim predstavám. Alebo to, že naši montéri sú len špičkoví montéri a nie obchodníci. 

A naopak, že naši obchodníci rozumejú Vašim potrebám a svoj čas venujú iba tomu, ako nájsť to najlepšie riešenie presne Vám na mieru a ničomu inému. Som rád, že dnes môžem povedať, že som sa nemýlil. Za pravdu mi dali tisícky spokojných zákazníkov, ktorí uprednostnili naše skrine vyrobené presne na mieru pred výrobkami iných spoločností.

Dúfam, že na týchto stránkach nájdete riešenia, ktoré vás zaujmú a čoskoro sa aj Vy pridáte k našim spokojným zákazníkom.


Branislav Hilkovič

Váš názor ma zaujíma

Veľmi si cením, ak dostanem akúkoľvek spätnú väzbu na našu prácu. 
Pozitívne reakcie od spokojných zákazníkov nám dodávajú potrebnú energiu. No ešte dôležitejšie sú pre nás Vaše pripomienky, podnety a návrhy. Alebo prejav nespokojnosti v prípade, že ste sa u nás stretli s niečim, čo nebolo podľa Vašich predstáv. To sú pre nás dôležité informácie, ktoré nám pomáhajú rásť a byť lepšími. Pokiaľ mi dáte vedieť Váš názor, budem sa mu osobne venovať. Môžete reagovať anonymne, alebo sa podpísať. Ak k menu uvediete aj kontakt - či už telefonický, alebo mailový - bude to pre mňa signálom, že na Vašu reakciu očakávate odo mňa odpoveď.

Vstavané skrine s garantovanou kvalitou - istota správnej voľby

Hilkovič ako jediný zo slovenských výrobcov vstavaných skríň na mieru poskytuje záruku až 10 rokov.
Pretože skúsenosti robia majstrov.

vstavané skrine Hilkovič s garantovanou kvalitou

 

 

"Máme dosť dobrých dôvodov na to, aby sme si mohli dovoliť vziať na seba takýto záväzok"

 

25 rokov skúseností

Sme stabilná, dospelá a zodpovedná firma, ktorá stojí na pevných základoch.
Z malej rodinnej firmy je dnes jeden z najväčších výrobcov skríň na Slovensku.
Hodnoty, na ktorých staviame a ktoré nás priviedli k úspechu,
sú trvalé a pomohli nám prekonať ťažšie obdobia.

Špecializácia

Zameriavame sa na výrobu šatníkov a vstavaných skríň na mieru.
Svoj sortiment sme rozšírili o postele a doplnkový nábytok.
Našim cieľom je zdokonaľovať svoje majstrovstvo v tom, v čom sme najlepší. Úzka špecializácia nám umožňuje venovať pozornosť detailom a pracovať na neustálom vylepšovaní ponúkaných produktov.

výroba a predaj vstavaných skríň na mieru


Odlišný systém práce

Máme vlastnú predajnú sieť špecializovaných štúdií a zamestnávame profesionálnych pracovníkov. Sme stredne veľká firma a systém práce, ktorý sme si vybudovali, v sebe spája výhody malých aj veľkých. Sme dosť veľkí na to, aby sme pôsobnosťou pokryli celé územie SR, nakupovali materiál za výhodnejších podmienok, venovali sa inováciám a prichádzali na trh s novinkami. Zároveň sme však dosť malí na to, aby sme sa navzájom všetci poznali, komunikovali spolu a vzájomne zdieľali svoje skúsenosti. Aby sme mohli garantovať najvyššiu kvalitu, nevyužívame prácu externistov. Každý zamestnanec Hilkovič je skúseným odborníkom a špecialistom, takže u nás sa stretnete s profesionálnym prístupom.


Kvalitný záručný a pozáručný servis

Náš servisný technik je pripravený prísť odstrániť prípadné nedostatky, ktoré môžu vzniknúť pri používaní skrine.
Ak plánujete šatník, alebo skriňu používať denne nasledujúcich 10 či 15 rokov, odporúčame investovať do kvalitného systému s predĺženou zárukou.
Na trhu je viacero firiem, ktoré ponúkajú 5 ročnú záruku na posuvný systém. My vieme, a najmä - máme to rokmi odskúšané, že nami vyrobené a namonotvané skrine vydržia viac. Naša záruka sa vzťahuje nielen na posuvný systém, ale tiež na montáž a použité materiály.        

 

Tisícky spokojných zákazníkov

Tým najlepším dôkazom o vysokej kvalite našich služieb a produktov sú skúseností zákazníkov.
Mnohí sa k nám opakovane vracajú s novými požiadavkami na riešenie ďalších úložných priestorov.
Najviac nových zákazníkov k nám prichádza na základe odporúčania známych.  

 

Skúsenosti našich zákazníkov nájdete TU.

 

kvalitne vyhotovené úložné priestory v domácnosti

 

SlovakSuperbrands Award 2015 / 2016 / 2017 / 2018

Komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila Našej spoločnosti Hilkovič s.r.o. cenu Slovak Superbrands Award 2015, 2016 a aj 2017. Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré reprezentujú úspešný rozvoja dynamické vylepšovanie brand image. Veríme, že táto cena je pre našich zákazníkov a partnerov potvrdením našej kvality a povzbudením pri ich každodenných rozhodnutiach.

Superbrands je najuznávanejšou nezávislou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia a oceňovania obchodných značiek.Už 20 rokov oceňuje v 88 štátoch na základe jednotných kritérií a metód najlepších značiek. Titul Superbrands je znakom špeciálneho postavenia a uznanie vynikajúcej pozície značky na lokálnom trhu. Pečať Superbrands získajú len značky s výnimočnou povesťou – zákazníci si s nimi vždy spájajú významné hodnoty a majú k nim osobný vzťah. Do programu Superbrands sa jednotlivé značky nemôžu prihlásiť. O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina Brand Council na základe verejného prieskumu,zrealizovaného renomovanou agentúrou GfK. Členmi Brand Council-u sú najuznávanejší odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.

http://www.slovaksuperbrands.com/

 

NEWSLETER / NOVINKY

Mám záujem o novinky spoločnosti Hilkovič

REZERVUJ SI TERMÍN 

V NAŠOM ŠTÚDIU

ako darček od nás dostanete okamžitú zľavu 5% na Váš nákup! *

NÁŠ PREDAJCA - NÁVRHÁR VÁS BUDE KONTAKTOVAŤ A POTVRDÍ TERMÍN STRETNUTIA.