Vstavané skrine s garantovanou kvalitou - istota správnej voľby

Hilkovič ako jediný slovenský výrobca vstavaných skríň na mieru poskytuje záruku až 10 rokov. Pretože skúsenosti robia majstrov.


 
  • 10 rokov záruka na vstavané skrine
  • Máme dosť dobrých dôvodov na to, aby sme si mohli dovoliť vziať na seba takýto záväzok:
  • 19 rokov skúseností - sme stabilná, dospelá a zodpovedná firma, ktorá stojí na pevných základoch. Z malej rodinnej firmy je dnes jeden z najväčších výrobcov skríň na Slovensku. Hodnoty, na ktorých staviame a ktoré nás priviedli k úspechu, sú trvalé. Pomohli nám prekonať ťažšie obdobia a posledné roky boli pre nás i napriek kríze rokmi rastu. Môžete sa spoľahnúť, že tu budeme pre vás aj o 10 rokov. 
  • Špecializácia - zameriavame sa na výrobu šatníkov a vstavaných skríň na mieru. Svoj sortiment sme rozšírili o postele a doplnkový nábytok. Našim cieľom je zdokonaľovať svoje majstrovstvo v tom, v čom sme najlepší. Úzka špecializácia nám umožňuje venovať pozornosť detailom a pracovať na neustálom vylepšovaní ponúkaných produktov.
  • atypická skriňa do podkrovia Hilkovič
  • Odlišný systém práce - máme vlastnú predajnú sieť špecializovaných štúdií a zamestnávame profesionálnych pracovníkov. Sme stredne veľká firma a systém práce, ktorý sme si vybudovali, v sebe spája výhody malých aj veľkých. Sme dosť veľkí na to, aby sme pôsobnosťou pokryli celé územie SR, nakupovali materiál za výhodnejších podmienok, venovali sa inováciám a prichádzali na trh s novinkami. Zároveň sme však dosť malí na to, aby sme sa navzájom všetci poznali, komunikovali spolu a vzájomne zdieľali svoje skúsenosti. Aby sme mohli garantovať najvyššiu kvalitu, nevyužívame prácu externistov. Každý zamestnanec Hilkovič je skúseným odborníkom a špecialistom, takže u nás sa stretnete s profesionálnym prístupom.
  • Kvalitný záručný a pozáručný servis - náš servisný technik je pripravený prísť odstrániť prípadné nedostatky, ktoré môžu vzniknúť pri používaní skrine. Posuvný mechanizmus dverí je najviac namáhanou súčasťou vstavanej skrine. Ak plánujete šatník, alebo skriňu používať denne nasledujúcich 10 či 15 rokov, odporúčame investovať do kvalitného systému s predĺženou zárukou. Na trhu je viacero firiem, ktoré ponúkajú 5 ročnú záruku na posuvný systém. My vieme, a najmä - máme to rokmi odskúšané, že nami vyrobené a namonotvané skrine vydržia viac. Naša záruka sa vzťahuje nielen na posuvný systém, ale tiež na montáž a použité materiály.        
  • Tisícky spokojných zákazníkov - tým najlepším dôkazom o vysokej kvalite našich služieb a produktov sú skúseností zákazníkov. Mnohí sa k nám opakovane vracajú s novými požiadavkami na riešenie ďalších úložných priestorov. Najviac nových zákazníkov k nám prichádza na základe odporúčania známych. Kvalita našej práce je tou najlepšou reklamou.